-15%

DALMORE 12Y WHISKY

3,890 ден

Виски ДАЛМОР 12 год.

Алкохол: 40%
Нето: 700мл.

На залиха

Виски ДАЛМОР 12 год.

Алкохол: 40%
Нето: 700мл.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “DALMORE 12Y WHISKY”