TSARSKAYA VODKA Original 1L

959 ден

  • Нето: 1 литар
  • Алкохол: 40%
  • Земја на потекло: РУСИЈА

Нема на залиха

TSARSKAYA VODKA Original 1L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “TSARSKAYA VODKA Original 1L”