-7%

PEAKY BLINDER IRISH BLENDED WHISKEY 0.7L

1390 ден

PEAKY BLINDER IRISH BLENDED WHISKEY 0.7L

Храбар, но исклучително мазен, тројно дестилиран, мала серија, измешано ирски виски.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PEAKY BLINDER IRISH BLENDED WHISKEY 0.7L”