-9%

JAMESON WHISKEY GLASS PACK 0.7L

1,390 ден

На залиха

JAMESON WHISKEY GLASS PACK 0.7L

Виски Џејмисон 0.7L со 2 оргинални автентични чаши за виски Џејмисон спаковани во оргинална кутија.

Идеално за подарок.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “JAMESON WHISKEY GLASS PACK 0.7L”