DALMORE WHISKY KING ALEXANDER III 0.7L

16670 ден

Виски ДАЛМОР КРАЛ АЛЕКСАНДАР III

Алкохол: 40%
Нето: 700 мл.

 

Виски ДАЛМОР КРАЛ АЛЕКСАНДАР III

Алкохол: 40%
Нето: 700 мл.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “DALMORE WHISKY KING ALEXANDER III 0.7L”