7890 ден

  • Нето: 700мл
  • Алкохол: 43%

На залиха

DALMORE 15 Y WHISKY 0.7L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “DALMORE 15 Y WHISKY 0.7L”