-6%

2550 ден

На залиха

CHIVAS REGAL 12YEARS 1L претставува вистинска класика .

Создаден од најдобриот слад и житарки, овој бленд е еден од најпрепознатливите во светот.

Chivas Regal 12 Years Old има нов изглед, но содржината на секој производ останува иста богата и мазна мешавина. Можете да продолжите да уживате во богатиот и мек вкус и арома што се пренесуваат со генерации.

Производот доаѓа БЕЗ КУТИЈА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “CHIVAS REGAL 12YEARS 1L”