BALLANTINES BRASIL WHISKY 0.7L

819 ден

BALLANTINES BRASIL WHISKEY 0.7L

Нема на залиха

BALLANTINES BRASIL WHISEY 0.7L

Ballantine’s Brasil е енергична мешавина од Ballantine’s и свежи бразилски лимес. Создаден е за спонтаност, за да дозволите вашите чувства да преземат водство, да правите – и пиете – што и да прави да се чувствувате добро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BALLANTINES BRASIL WHISKY 0.7L”