OUZO MINI 1L + 4xTIMELESS GLASS SET

1268 ден

OUZO MINI 1L + 4xTIMELESS GLASS SET

Промо Пакетот содржи:

  • 1хУзо Мини од 1ml.
  • 4хЧаши за узо Пасабахче Тајмлес 180ml.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “OUZO MINI 1L + 4xTIMELESS GLASS SET”