OUZO 12 0.7L + TIMELESS OUZO GLASS SET 4 180ml.

1139 ден

Нема на залиха

OUZO 12 0.7L + TIMELESS OUZO GLASS SET 4 180ml.

Узо пакет од УЗО 12ка 0,7л + сет 4 чаши Пасабахче Тајмлес за узо 180мл.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “OUZO 12 0.7L + TIMELESS OUZO GLASS SET 4 180ml.”