1270 ден

На залиха

MONIN PASSION FRUIT PUREE 1L

Пире од МАРАКУЈА 1Л

  • Вкус: Зрела каша од маракуја на носот избалансирана со цитрусен, лут, тропски вкус.
  • Се користи во ледени пијалоци од лимонади до ладен чај, коктели и др.
  • Користете 15-30 ml по порција за коктели, 30 ml за фрапе и милкшејкови или 15 ml за ладени чаеви и лимони, во зависност од рецептот.
  • Содржи 50,1% пире од страсно овошје. Природни ароми.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “MONIN PASSION FRUIT PUREE 1L”