1290 ден

Нема на залиха

Произведено со вешто комбинирање на континуирана и дисконтинуирана дестилација и процес на двојно стареење, прво во барики, а потоа во дабови буриња.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “VECCHIA ROMAGNA NERA 0.7L”