1590 ден

COINTREAU 0.7L

COINTREAU 0.7L

Ликерот Контро е бленд од трипл сек ( ликер со вкус на портокал), произведен во Saint-Barthélemy-d’Anjou Франција. Се пие како аперитив или дигестив, и е компонент на неколку добро познати коктели.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “COINTREAU 0.7L”