2590 ден

MARTELL VS 0.7L

Нема на залиха

MARTELL VS 0.7L

Неверојатно мазен и овошен, Martell VS е совршен за уживање во коктели. Дестилиран од бистри вина, овој коњак нуди побогато ароматично искуство.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “MARTELL VS 0.7L”