1730 ден

SMIDG!N VELVET 0.7L

Novo od SMIDG!N

На залиха

SMIDGIN VELVET 0.7L

НОВО ОД SMIDG!N

Еден од ретките обоени џинови кој е без вештачки ароми, бои и засладувачи. Водечки ароми се боровинка, лаванда, брусница и 14 други ароми и вкусови.

Виолетовата боја е резултат на билката Butterfly pee, која е увезена од Тајланд и природно ја дава виолетовата боја. Интересно е да се спомне дека кога ќе се стави тоник истата се менува во розе.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “SMIDGIN VELVET 0.7L”