-17%

SMIDGIN VELVET 0.7L + 2 GLASS TIMELESS 500ml + BOX

2,190 ден

SMIDGIN VELVET 0.7L + 2 GLASS TIMELESS 500ml + BOX

Пакетот содржи:

1хSMIDG!N VELVET 0.7L

2x Чаши Пасабахче Тајмлес 500ml.

1х Кутија за Смидџин со чаши

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “SMIDGIN VELVET 0.7L + 2 GLASS TIMELESS 500ml + BOX”