2,340 ден

ПРОМОЦИЈА НА ЏИН МАРЕ + 2ТОМАС ХЕНРИ БИТАНИКАЛ ТОНИК 0,2Л

Количините на промоцијата се ограничени!

На залиха

GIN MARE 0.7L

Џин Маре го евоцира Медитеранот. Со своето вечно сино небо, неговиот карактеристичен мирис на рузмарин, босилек и мајчина душица – Џин Маре е медитерански по природа. Направено со помош на традиционални техники од Медитеранот, преку деликатна мацерација и независна дестилација која ги изразува сите карактеристики на секој ботаник во секоја голтка.

ПРОМОЦИЈА НА ЏИН МАРЕ + 2ТОМАС ХЕНРИ БИТАНИКАЛ ТОНИК 0,2Л

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “GIN MARE 0.7L”