SALT SWIТCH LEDENA GUAVA 20mg nik

380 ден

На залиха

SALT SWIТCH LEDENA GUAVA 20mg nik

Еднократна електронска цигара со е-течност со вкус на ледена Гуава до 600 повлекувања. Содржи никотин 20мг/мл. 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “SALT SWIТCH LEDENA GUAVA 20mg nik”