950 ден

Нема на залиха

WINE TOOLS BOX GIFT 4 in 1

Вински сет кутија 4 во 1

  • Метален Штопцигер
  • Метален затворач за вино
  • Винска Јака
  • Вински пурер

Идеален сет за подарок. Спакован во уникатна пвц кутија обложена со скај-кожа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “WINE TOOLS BOX GIFT 4 in 1”