4240 ден

ARCOS PREMIUM WINE OPENER SET

Нема на залиха

ARCOS PREMIUM WINE OPENER SET

АРКОС е премиум шпански бренд.

Отварач/Штопцигер за вино

Пакетот Содржи:

  • Премиум отварач за вино
  • Резервна игла
  • Додаток секач за фолија

Производот доаѓа спакован во уникатна кутија.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “ARCOS PREMIUM WINE OPENER SET”