PASABAHCE ESTRELLA WHISKY SET 4 305ml

749 ден

  • Материјал: Кристал без олово
  • Произведено во Турција
  • Безбедно за миење садови
  • Доаѓа спакувана во брендирана печатена кутија
  • Кутијата вклучува 4 чаши

На залиха

PASABAHCE ESTRELLA WHISKY SET 4 305ml

Уникатни чаши за виски.

Типови чаши

Чаши за виски

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE ESTRELLA WHISKY SET 4 305ml”
Категории ,