NUDE REFINE WINE SET 2 440ml

510 ден

Капацитет: 440ml
Висина: 91 mm
Дијаметар: 97 mm
Материјал: кристал

На залиха

NUDE REFINE WINE SET 2 440ml

Новата колекција на Refine, изработена од супериорно звучно кристално стакло, е погодна за сите видови вина и шампањи. Чашата за црвено вино доаѓа во две опции, совршени за вина со среден до целосен вкус. Чашите за бело вино, како и црвеното, имаат тенок дизајн

Типови чаши

Чаши за вино

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “NUDE REFINE WINE SET 2 440ml”
Категории ,