WHISKY MONKEY SHOULDER 0.7L

2,090 ден

  • Шкотско Малт Виски
  • Нето: 700 мл.
  • Алкохол: 40%

На залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “WHISKY MONKEY SHOULDER 0.7L”