-11%

930 ден

OUZO MINI 2L

На залиха

OUZO MINI 2L

Она што го прави узото MINI од Митилена уникатно се 17-те тајни рецепти на неговите производители и фактот што сите тие се комбинирани во едно. Еден рецепт кој се чува непроменет низ времето и ја содржи стручноста и знаењето на дестилаторите. Рецепт кој во комбинација со специјалните ароматични билки од Лезбос и анасон од локацијата Лисборио го создава ова многу познато узо.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “OUZO MINI 2L”