-4%

DON PAPA BAROKO RUM 0.7L

2490 ден

DON PAPA BAROKO RUM 0.7L

Уште една верзија од светски познатиот Дон Папа Рум, стар 7 години со вкусни ноти на ванила, мед и искрени плодови.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “DON PAPA BAROKO RUM 0.7L”