CAPTAIN MORGAN WHITE 0.7L

969 ден

CAPTAIN MORGAN WHITE 0.7L

Нема на залиха

CAPTAIN MORGAN WHITE RUM – создаден од најфина селекција на Карибски румови – резултирајќи со освежувачки вкус. Идеален за подготовка на Мохито и совршен за микс со Кола.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “CAPTAIN MORGAN WHITE 0.7L”