SALT SWIТCH LEDENA BANANA 20mg nik

380 ден

На залиха

SALT SWIТCH LEDENA BANANA 20mg nik

Електронска цигара Салт Свич со вкус на ледена банана со никотин од 20mg.

  • До 600 повлекувања.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “SALT SWIТCH LEDENA BANANA 20mg nik”