DISARONNO VELVET WITH GLASSES 0.7L

1540 ден

DISARONNO VELVET WITH GLASSES 0.7L

Нема на залиха

DISARONNO VELVET WITH GLASSES 0.7L

Италијанскиот ликер Disaronno Velvet е мазен крем ликер со непогрешлив вкус на Disaronno. Мазноста на кремот заедно со есенција од бадем го прави овој ликер од светска класа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “DISARONNO VELVET WITH GLASSES 0.7L”