JAISALMER INDIAN GIN 0.7L

2320 ден

JAISALMER INDIAN CRAFT GIN 0.7L

Нема на залиха

JAISALMER INDIAN CRAFT GIN 0.7L

Вистинска оаза во пустината Тар, JAISALMER GIN е одраз на таа оригинална околина. Составен од 8 ботанички производи, овој џин со акценти на цитрус ,ќе ви овозможи да откриете уште еден аспект на вкусови. Овие лимонски ноти и нивната свежина совршено ќе се мешаат со тоник, чии кинински ноти ќе играат улога на подобрувач на вкусот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “JAISALMER INDIAN GIN 0.7L”