RAKIJA ZUPA KAJSIJA 0.7L

890 ден

  • Нето: 700 мл.
  • Кајсија – добиена со дестилација на ферментирани плодови од кајсија
  • Алкохол: 40%

RAKIJA ZUPA KAJSIJA 0.7L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “RAKIJA ZUPA KAJSIJA 0.7L”