RAKIJA ZHUPA MEDENA 0.7L

890 ден

  • Нето: 700 мл
  • Медена ракија произведена со додавање мед на ракија од јаболка
  • Алкохол: 40%

RAKIJA ZHUPA MEDENA 0.7L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “RAKIJA ZHUPA MEDENA 0.7L”