WHISKEY JACK DANIELS TENESEE HONEY 0.7L

1,450 ден

  • Виски со мед
  • Нето: 700 мл.
  • Алкохол: 35%
Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “WHISKEY JACK DANIELS TENESEE HONEY 0.7L”