-21%

VENEC WINERY SHIRAZ PAKET 0.75L

2,090 ден

VENEC WINERY SHIRAZ PAKET 0.75L

Пакетот содржи: уникатна декоративна кутија со капак, вино Венец Шираз Сингл Блок 0.75L, фереро и линдор бомбони, декорација

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “VENEC WINERY SHIRAZ PAKET 0.75L”