-11%

VENEC WINERY MADŽUN

319 ден

  • Дисански Маџун
  • Нето: 430 грама

На залиха

Дисански Маџун од Венец

Произведен од повеќе видови на асталски сорти на грозје.
Нето 430 грама.

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “VENEC WINERY MADŽUN”
Категории , ,