-26%

TIKVES BELA VODA GRENACHE BLANC PAKET 0.75L

2,490 ден

TIKVES BELA VODA GRENACHE BLANC PAKET 0.75L

Пакетот содржи: уникатна декоративна кутија со капак, вино Тиквеш Бела Вода Гренаж Бланк 0.75L, фереро и линдор бомбони, декорација

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “TIKVES BELA VODA GRENACHE BLANC PAKET 0.75L”