STARA ZOLTA RAKIJA LOZOVA POVARDARIE 0.7L

619 ден

  • Нето: 700 мл.
  • Алкохол: 48%
Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “STARA ZOLTA RAKIJA LOZOVA POVARDARIE 0.7L”