RUM BACARDI WHITE 1L+2GLASS Timeless

1,600 ден

Пакетот содржи:

  • РУМ БАКАРДИ БЕЛ 1L
  • 2xЧаши Пасабахче Tајмлес Коктел 365мл.

Количините на промоцијата се ограничени.

RUM BACARDI WHITE 1L+2GLASS Timeless

Направете го омиленото МОХИТО!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “RUM BACARDI WHITE 1L+2GLASS Timeless”