RCR CRISTALLERIA WHISKY BRILLANTE set 6

1,430 ден

Нема на залиха

RCR CRISTALLERIA ITALIANA WHISKY BRILLANTE set 6 337ml

  • RCR Luxion Crystal е произведен во Италија и е познат по својот највисок квалитет и светлосни ефекти создадени од рефлексијата на светлината и сјајот.
  • Luxion е најсветлиот материјал меѓу кристалното стакло. Не само што изгледа фантастично, туку може да се мие и во машина за садови.
  • Овој сет од 6 чаши за виски се идеални за секојдневна употреба на семејни вечери или за специјални пригоди
  • Со капацитет од 337ml, чашите се вклопуваат во секое опкружување и се совршен додаток на вашата колекција.
  • Со нивниот винтиџ дизајн и препознатлив стил, прекрасната осветленост и јасност, чашите совршено се вклопуваат со вашето виски.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “RCR CRISTALLERIA WHISKY BRILLANTE set 6”
Категории ,