RAKIJA ZHUPA DUNJA 0.7L

890 ден

  • Нето: 700 мл.
  • Алкохол: 40%
  • Дуња –  добиена со дестилација на ферментирана мешавина од стари дуњи

RAKIJA ZHUPA DUNJA 0.7L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “RAKIJA ZHUPA DUNJA 0.7L”