-16%

Promo SKOVIN SYRAH-CABERNET BARRIQUE + PINOT NOIR 0.75L

1,279 ден

Пакетот содржи:

  • 1хСковин Сираш-Каберне Барик 0.75L
  • 1xСковин Пино Ноир 0.75L
  • Гратис 2 чаши Сковин 780ml
  • Бесплатна достава за Скопје

Нема на залиха

Велигденска промоција на Сковин Сираш-Каберне Барик и Пино Ноир 0.75L со 2 чаши ГРАТИС!

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “Promo SKOVIN SYRAH-CABERNET BARRIQUE + PINOT NOIR 0.75L”
Категории ,