-23%

Promo SKOVIN SKUPI CUVÉE+TEMJANIKA

890 ден

Пакетот содржи:

  • 1хСковин Темјаника 0.75L
  • 1xСковин Скупи Куве 0.75L
  • Гратис Сковин Шардоне 0.75L
  • Бесплатна достава за Скопје

Нема на залиха

Велигденска промоција на Сковин Скупи Куве и Темјаника 0.75L со  вино Сковин Шардоне ГРАТИС!

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “Promo SKOVIN SKUPI CUVÉE+TEMJANIKA”
Категории ,