-20%

Promo SKOVIN SKUPI CUVÉE + KRATOSHIJA 0.75L

1,169 ден

Пакетот содржи:

  • 1хСковин Скупи Куве 0.75L
  • 1xСковин Кратошија 0.75L
  • Гратис 2 чаши Сковин 780ml
  • Бесплатна достава за Скопје

Нема на залиха

Велигденска промоција на Сковин Скупи КУВЕ и Катошија 0.75L со 2 чаши ГРАТИС!

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “Promo SKOVIN SKUPI CUVÉE + KRATOSHIJA 0.75L”
Категории ,