-19%

Promo SKOVIN KRATOSHIJA
+TEMJANIKA 0.75L

890 ден

Пакетот содржи:

  • 1хСковин Темјаника 0.75L
  • 1xСковин Кратошија 0.75L
  • Гратис Сковин Шардоне 0.75L
  • Бесплатна достава за Скопје

Нема на залиха

Велигденска промоција на Сковин Кратошија и Темјаника 0.75L со  вино Сковин Шардоне ГРАТИС!

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “Promo SKOVIN KRATOSHIJA
+TEMJANIKA 0.75L”
Категории ,