-19%

Promo SKOVIN KALE+TRAMINEC 0.75L

489 ден

Пакетот содржи:

  • 1хСковин Кале 0.75L
  • 1xСковин Траминец 0.75L
  • Пакување во Сковин Кутија
  • Бесплатна достава за Скопје

Нема на залиха

Велигденска промоција на Сковин Кале+Траминец 0.75L во Сковин Кутија

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “Promo SKOVIN KALE+TRAMINEC 0.75L”
Категории ,