-27%

Promo SKOVIN CUVÉE BARRIQUE+ROSA CANINA 0.75L

999 ден

Пакетот содржи:

  • 1хСковин Куве Селекшн Барик 0.75L
  • 1xСковин Розе Канина 0.75L
  • Гратис 2 чаши Сковин 780ml
  • Бесплатна достава за Скопје

Нема на залиха

Велигденска промоција на Сковин Куве Барик и Розе Канина 0.75L со 2 чаши ГРАТИС!

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “Promo SKOVIN CUVÉE BARRIQUE+ROSA CANINA 0.75L”
Категории ,