-27%

POPOV CABERNET FRANC RESERVE PAKET 0.75L

2,290 ден

POPOV CABERNET FRANC PAKET 0.75L

Пакетот содржи: уникатна декоративна кутија, вино од Попов Винарија Кабернет Франк Резерва 0.75L, апетисани (лешник и бадем), фереро и линдор бомбони, декорација

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “POPOV CABERNET FRANC RESERVE PAKET 0.75L”