PAKET RAKIJA BOVIN SV. TRIFUN PREMIUM 0.5L

1,750 ден

На залиха

Пакет ракија БОВИН Св. Трифун Премиум кој содржи:

1хРакија Св.Трифун Премиум 0,5L,  Чаши за ракија-Грапа, декоративна кутија , декорација, бомбони Фереро, бомбину Шери, бомбони Рафаело, апетисани.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PAKET RAKIJA BOVIN SV. TRIFUN PREMIUM 0.5L”