PAKET LAZAR PEARL ROSE-BRUT 0.2L

1,400 ден

PAKET LAZAR PEARL ROSE-BRUT 0.2L

Нема на залиха

Пакет за денот на вљубените Валентајн кој содржи:

1хВино ЛАЗАР Пеарл Фризанте Розе 0,2L и 1хВино Лазар Пеарл Фризанте Брут 0,2L,  декоративна кутија срце, декорација, нутела крем, бомбони Линдор, бомбони Фереро.

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PAKET LAZAR PEARL ROSE-BRUT 0.2L”