PAKET LAZAR PEARL ROSE 0.75L

2,200 ден

PAKET LAZAR PEARL ROSE 0.75L

Нема на залиха

Пакет за денот на вљубените Валентајн кој содржи:

1хВино Лазар Пеарл Фризанте Розе 0,75L, чаши за шампањ, декоративна кутија срце, декорација, нутела крем, бомбини шери, ,бомбони рафаело, Бомбоњера Линдор, Линдор Срце.

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PAKET LAZAR PEARL ROSE 0.75L”