PAKET JAMESON WHISKY 0.7L

2,600 ден

Нема на залиха

Пакет за денот на вљубените Валентајн кој содржи:

1хВиски ЏЕЈМИСОН 0,7L,  Чаши за Виски, декоративна кутија , декорација, бомбињера Линдор, Линдор Срце, бомбони Фереро, бомбину Шери, апетисани.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PAKET JAMESON WHISKY 0.7L”
Категории ,